Kuchnia nie musi być urządzona tradycyjnie – owszem pewne sprzęty czy zasady powinny być powielane, ale nie trzeba sztywno trzymać się pewnych aranżacji. Urządzanie kuchni powinno być przede wszystkim przyjemnością, urządzanie powinno przebiegać w duchu radości, a efekt powinien nas zachwycać.

Co, jeśli mamy potrzebę zaaranżowania kuchni niezwykle oryginalnie?

Warto pomyśleć o stylu Hollywood, którego elementy odpowiednio, a więc prawidłowo i nie z przesadą wprowadzone do kuchni mogą ją naprawdę upiększyć i spowodować, że będzie to miejsce naprawdę wyjątkowe.

Najbardziej charakterystyczne elementy kuchni Bollywood to:

  • ozdobne formy mebli
  • przepych
  • luksusowe materiały
  • bardzo mocna kolorystyka
  • piękne, indyjskie dodatki

Taka kuchnia to marzenie wielu osób, taka kuchnia jest w zasięgu Waszych rąk. Jeśli jednak nie ma się pojęcia urządzaniu wnętrz, lepiej poprosić o pomoc kogoś, kto zna się na tym najlepiej, a więc projektanta. Tylko to jest gwarancja sukcesu. Pamiętajmy, że styl to jedno, a funkcjonalność to drugie. Nowoczesne, energooszczędne sprzęty kuchenne ułatwiają pracę w kuchni i czynią ja przyjemniejszą. Podobnie zlewy kuchenne, których przydatność musi brać górę nad stylistyką. W tym wypadku mnogość zlewozmywaków do wyboru pozwoli nam na realizacje każdego projektu aranżacji kuchni.

Źródło – http://zlewy.biz

 

zlewozmywak-kwarcowy-zkw-13

Kuchnia w stylu Bollywood

Post navigation