Zamiłowanie do czerpania inspiracji z wnętrz popularnych w innych krajach charakteryzuje bardzo wielu z nas. W dużej mierze jesteśmy zakochani w stylu włoskim, japońskim, orientalnym czy amerykańskim, który jest chyba nam najbliższy, ale jednak ma w sobie to coś.

11402781_669010743231900_6966481263441586840_o

Jeśli Ty również pałasz namiętnością do Ameryki i chcesz stworzyć kuchnię w takim stylu, aby zawsze mieć namiastkę tego wspaniałego kraju obok siebie, możesz tego dokonać. Urządzanie kuchni należało by zacząć zrozumienia, że zupełnie zmieni się jej koncepcja, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni. W Ameryce najbardziej popularna jest kuchnia z wyspą, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem właśnie u nas. Taka kuchnia jest znacznie bardziej funkcjonalna i praktyczna. Na wyspie zmieszczą się zlewozmywaki kuchenne, blat do przygotowania posiłków oraz kuchenka. Nasze kuchnie są nadal za małe, żeby tak aranżować wnętrze, dlatego zlewozmywaki i inne sprzęty montowane są pod ścianą. Jednak i u nas jest coraz więcej takich wnętrz.

Warto poszukać więcej informacji w sieci – styl amerykański to nie tylko wyspa, to również dodatki, meble i ogólna atmosfera. Dowiedz się więcej i działaj!

Źródło – zlewy.biz

Kuchnia w amerykańskim stylu

Post navigation