Do niedawna niewiele osób przejmowało się tym na czym siedzą w czasie pracy przed komputerem. Była to przez długi czas kwestia zupełnie drugorzędna. Dopiero dążenie do większej efektywności pracowników sprawiło, że temat ten został dostrzeżony. Jak zatem wybrać dobry fotel komputerowy?

Warto przy tym pamiętać, że fotel obrotowy przeznaczony do pracy biurowej to nie to samo co krzesło gamingowe. E-sportowcy mają bowiem jeszcze inne meble, które wyposażone niejednokrotnie są w różnego rodzaju gadżety np. dodatkowe głośniki czy mechanizm wibracji. Krzesło do komputera powinno zaś być przede wszystkim ekonomiczne, a więc dostosowane do wielogodzinnej pracy przed ekranem komputera (http://ergooffice.pl/).

Dobry fotel komputerowy pozwala przede wszystkim na regulację poszczególnych jego elementów. Spośród nich największe znaczenie ma wysokość siedziska i podłokietników oraz możliwość odchylenia oparcia. Poza tym trzeba też zwrócić uwagę na wyprofilowanie oparcia i siedziska. Mile widziane są oczywiście i inne opcje regulacji.

Jakie krzesło do pracy przy komputerze?

Post navigation